مدیران کج سلیقه، در عملکردشان تجدیدنظر کنند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط دهیاری لزربن   
سه شنبه, 25 فروردین 1394 ساعت 17:41

مدیران کج سلیقه، در عملکردشان تجدیدنظر کنند

... در غیر این صورت با آنها براساس قانون برخورد می شود. فرماندارتنکابن با بیان اینکه امسال دو انتخابات مهم در پیش رو داریم، افزود ... های دنیا مجبورند با زبان احترام با ما سخن بگویند. امام جمعه تنکابنتصریح کرد: قدرت دفاعی این ملت متکی به تسلیحات نیست، بلکه ...

به گزارش خبرگزاری فارس از تنکابن، سید ابراهیم هاشمی ظهر امروز در نخستین جلسه شورای اداری این شهرستان در سال‌جاری اظهار کرد: ملت ما در همه حوزه‌ها با فداکاری به وظایف خویش عمل کرده‌ است ولی برخی از مسئولان هستند که واقعا این مساله را درک نکرده‌اند که مردم کارفرمای آنها و مسئولان کارگزار مردم هستند، لذا با توجه به همین نگرش اشتباه، هیچ تحولی در حوزه کاری‌شان اتفاق نمی‌افتد.

وی بیان کرد: برخی مواقع شاهد کج‌سلیقگی‌هایی نیز از برخی مدیران در حوزه خدمتی به مردم هستیم ولی از آنها می‌خواهیم در شیوه عملکردشان تجدیدنظر کنند و در غیر این صورت با آنها براساس قانون برخورد می‌شود.

فرماندار تنکابن با بیان اینکه امسال دو انتخابات مهم در پیش‌رو داریم، افزود: با توجه به اهمیت انتخابات پیش‌رو و مسئولیت ما در این حوزه، توجه و پرداختن به این امور نافی مسئولیت و خدمات ما در قبال مردم نیست و ادارات باید مجدانه پیگیر مطالبات و پروژه‌های حوزه مسئولیت خود باشند و در صورت کم‌کاری هیچ‌گونه توجیهی مورد پذیرش نخواهد بود.

ابراهیمی با اشاره به اینکه هیچ کدام از مدیران و مسئولان اداری حق دخالت و جانب‌داری از کاندیداها را ندارند، تاکید کرد: تلاش‌های همگانی ما مسئولان باید معطوف به برگزاری انتخابات سالم و پرشور باشد و هر مسئولی قصد مشارکت در انتخابات را دارد باید از سمت خود استعفا کند.

امام جمعه تنکابن نیز در این جلسه با اشاره به اینکه تمامی مراحل مذاکرات تیم هسته‌ای کشورمان توسط مقام معظم رهبری رصد می‌شود، گفت: این تیم متخصص برای چانه‌زنی در راستای احقاق حقوق ملت و نظام، نیازمند پشتیبانی همه‌جانبه و ملی است.

حجت‌الاسلام سید داوود شاه‌چراغی اظهار کرد: زمانی را پشت سر گذاشتیم که قدرت‌های بزرگ دنیا تحمل نداشتند که ایران حتی سه سانتریفیوژ داشته باشد اما امروز با درک حقانیت ایران و نیز تلاش‌های صورت گرفته جمعی در آن و اعتمادسازی‌ها سبب شده تا ادبیات قدرت‌های بزرگ جهان نیز نسبت به ملت و نظام ما تغییر کند و شاهد هستیم که خودشان هم به این حقیقت رسیده‌اند که با ملت ایران نمی‌توانند به زبان زور سخن بگویند.

شاه‌چراغی از جمله عوامل مهمی که سبب شد تا تیم مذاکره‌کننده ما با دست پر به کشور بازگردد را اقتدار و صبوری ملت فداکارمان و پایبندی آنها به ارزش‌های اسلام و انقلاب ارزیابی کرد و ادامه داد: این ملت غیور، هیچ‌گاه در برابر قدرت‌های زورگوی جهان عقب‌نشینی نکرد و امروز نیز با توجه به همین رویکرد، قدرت‌های دنیا مجبورند با زبان احترام با ما سخن بگویند.

امام جمعه تنکابن تصریح کرد: قدرت دفاعی این ملت متکی به تسلیحات نیست، بلکه آنچه که سبب اقتدار ملت ما شده است همدلی و همزبانی بین ملت ایران و مجموعه نظام اسلامی است.

وی خطاب به مسئولان اظهار کرد: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری و شعاری که در ابتدای سال عنوان کردند مسئولان باید بدانند مردم به تمامی وظایف خود در حمایت و پشتیبانی از نظام عمل کرده‌اند و از این پس مسئولیت و ماموریت مهم با دولت است تا اقدامات سازنده و موثری برای حل مسائل و مشکلات مردم صورت دهد.

شاه‌چراغی در پایان گفت: ما در نظام جمهوری اسلامی خدمت می‌کنیم و مسئولان باید به طور جدی مسائل مردم را مورد توجه قرار داده و برای حل آنها تلاش کنند تا منویات مقام معظم رهبری نیز محقق شود.

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید