• اولگسر خرداد 96
  • مجموعه: طبیعت
ورود زائران حسینی روستای لزربن از کربلا معلی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط دهیاری لزربن   
سه شنبه, 02 آذر 1395 ساعت 10:16


 
رزمایش پدافند ساحلی در تنکابن برگزار شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط دهیاری لزربن   
یکشنبه, 09 آبان 1395 ساعت 14:19

رزمایش پدافند ساحلی روز جمعه با حضور گردان های بیت المقدس سپاه پاسداران در سواحل شهرستان تنکابن برگزار شد.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان تنکابن در حاشیه این رزمایش به خبرنگار ایرنا گفت : این رزمایش با هدف ارتقاء آمادگی بسیجیان ، افزایش توانمندی و هماهنگی هر چه بیشتر برای امنیت اجتماعی، هماهنگی دستگاه های اجرایی و نظامی برای خدمات رسانی هر چه بیشتر به هنگام بحران برگزار می شود.
سرهنگ مهرداد بابایی افزود : این رزمایش که طرح شهید مدافع حرم محرمعلی مرادخانی بود توسط دو گردان شهید حسنی و شهید شیرودی برگزار می شود ضمن اینکه نیروها آموزش های لازم را در این زمینه دیده اند . 
وی با بیان اینکه هم اکنون در زمان صلح به سر می بریم باید همیشه در شرایط آماده باشیم ، اظهار داشت : استکبار جهانی از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی توطئه های مختلفی را در جهت صدمه زدن به انقلاب و مردم ولایتمدار ایران اسلامی برنامه ریزی و به دنبال اجرا آن بود که به لطف خدا و روحیه عاشورایی ملت ایران و هدایت رهبری تمامی آنها خنثی شد.
بابایی به نمایش اقتدار و ارتقای آمادگی رزم گردان های بیت المقدس اشاره کرد و بیان داشت : از مهم ترین درس هایی که از دفاع مقدس می گیریم این است که دشمن همیشه وجود دارد و همواره باید در برابر دشمنان آماده باشیم .
امام جمعه تنکابن نیز امروز در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان تنکابن گفت : هرچقدر آمادگی نیروهای نظامی افزایش یابد به همان اندازه دشمن را ناامید از حمله نظامی به ایران اسلامی خواهیم کرد و باید این نیروها را تقویت نمود.
حجت الاسلام عبدالعلی پوراکبر افزود : دشمن از جبهه نظامی ناامید شده است و تلاش دارد تا در عرصه های اقتصادی و فرهنگی به جمهوری اسلامی ضربه بزند که باید با اقتدار در برابر توطئه های آنها ایستادگی کرد.
وی با بیان اینکه امروز استکبار 23 میلیون جوان ایرانی را در فضای مجازی سرگرم اهداف شوم خود کرده است ، اظهار داشت : دشمن سرمایه گذاری های زیادی در بخش های رسانه ای و فضای مجازی انجام داده تا خانواده ها را متلاشی کند و باید همه هوشیار باشیم و در جهت ارتقای فرهنگ اسلامی در جامعه تلاش کنیم.
پوراکبر خاطرنشان کرد : سرنوشت تاریخی ما در دوجبهه فرهنگ و اقتصاد مشخص می شود بنابراین باید تلاش کنیم تا دشمن ملت ایران اسلامی را در این دو جبهه زمین گیر نکند.
شهرستان 162 هزار نفری تنکابن در غرب مازندران واقع است.

 
آغاز به کار اولین رشته زراعت در شهرستان تنکابن در هنرستان کشاورزی لزربن مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط دهیاری لزربن   
پنجشنبه, 29 مهر 1395 ساعت 09:43

اولین روزکلاس درس هنرستان کشاورزی که با همت مدیریت محترم آموزش پرورش شهرستان جناب آقای دکتر سعدی پور و مدیر مجرب و با انگیزه  جناب آقای فهیمی وهمکاران محترم با استقبال گرم شورای اسلامی و دهیاری و اهالی شریف روستای لزربن دایر گردید.
به امید روزی که روستای لزربن به عنوان مرکز آموزش و ترویج همه رشته های کشاورزی قرار گیرد.


  

  

  
 
هیت عزاداری لزربن به سمت مزار شهدا روز عاشورای حسینی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط دهیاری لزربن   
چهارشنبه, 28 مهر 1395 ساعت 13:34
  

  

  

  
 
هیئت عزاداران حسینی لزربن در زروج محله و شریف آباد شب هشتم محرم مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط دهیاری لزربن   
دوشنبه, 19 مهر 1395 ساعت 09:40
شب هشتم محرم95 زروج محلهشب هشتم محرم 95 زروج محله هیئت لزربن


شب هشتم محرم 95 زروج محله هیئت لزربنشب هشتم محرم 95 شریف آباد هیئت لزربن
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 10 از 20